SALT - Filigran, yeniden boyutlandırma ve fotoğraflara metin ekleme

SALT UYGULAMASI ŞİRKETLERE FOTOĞRAF ÇEKERKEN, AYNI ZAMANDA FOTOĞRAFLARA LOGO VE FİLİGRAN EKLEME ÖZELLİĞİNİ DE SUNUYOR.

 BAŞKALARINA KİM OLDUĞUNU GÖSTER
Fotoğraflarınıza logonu veya filigranını eklemek, sosyal medyada mesela müşterilerine sana daha kolay ulaşmalarına rahatlık sağlayacak ve sadık müşterilerinden olmalarını sağlar.

BAŞKALARININ SENİNLE İLETİŞİME GEÇMESİNİ KOLAYLAŞTIR
Fotoğraflarına iletişim detayları ekleyerek başkalarının sana ulaşmasını sağlayacak. Fotoğraflarına rahatça Websiteni, telefon numaranı, E-Mailini veya başka herhangi bir detayı yazabilirsin.

FOTOĞRAFLARINI KORU
Fotoğraflarına benzersiz filigranlar ekleyerek fotoğraflarının çalınmasına engel olabilirsin.

YENİ ÖZELLİK – İŞİNİZİ YAPARKEN GÜZEL ÇERÇEVELER EDİNİN
Logonuzla başkalarına fotoğraf çektirmek hiç daha kola olmamıştı. Tek yapman gereken onlara sadece bir link, SMS veya başka yoldan ulaştırman. Hepsi bu. Çevrendekilere toplantılarda, doğum günlerinde, konferanslarda, gösterilerde ve daha fazlasında çerçeveyle fotoğraf hakkını tanı.

Markanı sosyal medyada kolayca tanıt
Gününü müşterilerinin ve takipçilerinin sorularını cevaplayarak geçir. İlk defa kolayca fotoğraf çekerken logonu veya filigranını ekleyebileceksin ve bunu sosyal medyada paylaşabileceksin.

Yeni müşterilerine seninle iletişime geçmeleri için kolaylık sağla
Sosyal medya karışık bir orman gibidir. Milyonarda fotoğraflar ve ürünler sürekli insanların kafasını karıştırıyor. Yeni müşterilerine seni bulmalarını kolaylaştır ve senin ürünlerini satın almalarına sebep ol. Websiteni, E-Mailini, telefon numaranı veya başka herhangi bir bilgini fotoğraflarına kolayca ekle ve müşterilerinin kafalarının karışmasına engel ol.