Dosya Kurtarma Programı "File Scavenge v4.3 Revision "

File-Scavenger

File Scavenger,dosya kurtarma programıdır yanlışlıkla silinen video film fotoğraf dosya gibi bir çok şeyi kurtarmanıza imkan sağlar bir çok dosya türnü tanır, sd kart flash bellek sabit diskten kurtarma sağlar.

  

File-Scavenger-1

File Scavenger, Windows işletim sistemleri için bir veri kurtarma aracıdır. Windows'tan, Geri Dönüşüm Kutusu'ndan, komut satırı penceresinden (DOS) veya bir ağ paylaşımından yanlışlıkla silinen dosyaları geri alın; yeni veriler tarafından üzerine yazılmış olsalar bile orijinal klasör adı ve tarihleriyle birlikte kurtarılabilirler.

Orijinal konumu ve boyutu bilinmese bile bozuk birimleri, biçimlendirilmiş birimleri, bozuk birimleri ve donanım ve yazılım RAID birimlerini kurtarın. USB çubukları, çıkarılabilir sürücüler, CD'ler veya disketler gibi herhangi bir ortamdan dosyaları kurtarmak da mümkündür. Bu durumda veriler ancak dosyalara tahsis edilen disk alanlarının üzerine yazılmamışsa geri yüklenebilir.

Yararlı bir özellik, kurtarmak için hacmi veya ortamı analiz ettiğinde, toplam kurtarma olasılıklarının yüzdesini göstermesidir.

File Scavenger yalnızca Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2003, Windows 2000, Windows NT ve Windows ME/98/95 ile uyumludur.
Temel ve dinamik diskleri, NTFS ve FAT sıkıştırmasını, alternatif veri akışlarını, unicode dosya adlarını destekler ve İngilizce, Almanca, Japonca ve Fransızca dillerinde mevcuttur.