Microsoft Office 2019 CMD Ile Programsız Etkinleştirme

Microsoft Office 2019 Programsız Etkinleştirme yollarını mı arıyorsunuz?

Microsoft Office 2019’u web’den indirdiniz ancak bir ürün anahtarınız yok ve Office programını etkinleştirmek mi istiyorsunuz?

Microsoft Office 2019 Etkinleştirme Anahtarını arıyorsanız veya Microsoft Office 19 ücretsiz olarak nasıl etkinleştireceğiniz konusunda kafanız karıştıysa, işte tamda bu size göre.

Bu makalenin yardımıyla, herhangi bir yazılım indirme zahmetine girmeden cmd dosyasıyla Office 2019’u etkinleştirebileceksiniz. Çoğumuz günlük hayatımızda Microsoft Office kullandığımız için ancak aktivasyon problemi ile sıkışıp kalıyoruz.

Desteklenen Microsoft Office Ürünleri

–Microsoft Office Standard 2019

-Microsoft Office Professional Plus 2019

Microsoft Office 2019 Etkinleştirme Anahtarı

Microsoft Office 2019 Aktivasyon problemini sizin için çözmeye karar verdik. Bu eğitim, Office 2019’unuzu ve eski sürümlerini tek bir tıklamayla etkinleştirmenize yardımcı olacaktır.

1. Adım: Dosyayı indirin ve masaüstünüze kaydedin

İnternete bağlı olduğunuzdan emin olun. Bu dosyayı masaüstünüze indirin ve kaydedin, endişelenmeyin! Bu dosya antivirüs testinden geçmiştir ve %100 güvenlidir.

A- Aşağıdaki kodu kopyalayın

 

@echo off
title Activate Microsoft Office 2019 ALL versions for FREE!&cls&echo ============================================================================&echo #Project: Activating Microsoft software products for FREE without software&echo ============================================================================&echo.&echo #Supported products:&echo - Microsoft Office Standard 2019&echo - Microsoft Office Professional Plus 2019&echo.&echo.&(if exist "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16")&(if exist "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16")&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\ProPlus2019VL*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\ProPlus2019VL*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&echo.&echo ============================================================================&echo Activating your Office...&cscript //nologo slmgr.vbs /ckms >nul&cscript //nologo ospp.vbs /setprt:1688 >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:6MWKP >nul&cscript //nologo ospp.vbs /inpkey:NMMKJ-6RK4F-KMJVX-8D9MJ-6MWKP >nul&set i=1
:server
if %i%==1 set KMS=kms7.MSGuides.com
if %i%==2 set KMS=kms8.MSGuides.com
if %i%==3 set KMS=kms9.MSGuides.com
if %i%==4 goto notsupported
cscript //nologo ospp.vbs /sethst:%KMS% >nul&echo ============================================================================&echo.&echo.
cscript //nologo ospp.vbs /act | find /i "successful" && (echo.&echo ============================================================================&echo.&echo #My official blog: DigitalPhablet.com&echo.&echo #How it works: bit.ly/kms-server&echo.&echo #Please feel free to contact me at Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. if you have any questions or concerns.&echo.&echo #Please consider supporting this project: donate.msguides.com&echo #Your support is helping me keep my servers running everyday!&echo.&echo ============================================================================&choice /n /c YN /m "Would you like to visit my blog [Y,N]?" & if errorlevel 2 exit) || (echo The connection to my KMS server failed! Trying to connect to another one... & echo Please wait... & echo. & echo. & set /a i+=1 & goto server)
explorer "http://www.digitalphablet.com"&goto halt
:notsupported
echo.&echo ============================================================================&echo Sorry! Your version is not supported.&echo Please try installing the latest version here: bit.ly/aiomsp
:halt
pause >nul


B- Kodu metin dosyasına yapıştırın ve kaydedin adını “office219.cmd” cmd uzantısı olacak şekilde değiştirin.

2. Adım: Dosyayı yönetici olarak çalıştırın

İnternete bağlı olduğunuzdan emin olmak için, dosyayı yönetici olarak çalıştırdıktan sonra işlemin tamamlanmasını beklemelisiniz

Microsoft Office 2019 etkinleştirildi!

 

.

Activating your office… uyarı yazısı çıktığında etkinleştirme işlemi tamamdır. Office paketi içerisindeki uygulamaları etkinleştirilmiş bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hepsi bu kadar…